Òrgans de gestió

Càrrecs de gestió i de coordinació

 

1. Equip de Direcció

Direccció
Carles Ferrer i Panadès

Secretaria de Direccció
Teresa Torra Canal

Secretaria Acadèmica
Argiñe Urrutia Gonzalez

Responsable d’Organització Interna
Santi Tomàs Justribó

Acció Cultural
Francesca Piñol Torrent

Cap d’Estudis de Grau Universitari
Elisabet Insenser Brufau

Cap d’Estudis de Cicles Formatius
Rafa Pládenas Viruel

Responsable de Comunicació
Roger Cònsul Porredon

 

2. Coordinadors de gestió 

Coordinació Activitat Cultural
Èlia Clemente Vinzia

Coordinació d’Intercanvis Internacionals
Maria Zabala Peña

Coordinació disseny gràfic
Albert Martin i Oriol

Coordinació web
Andrea Gusi Xiberta

Coordinació TIC
Enric Guinó Feijòo

Coordinació de Tallers
Imma Ramos Aracil

Coordinació de Riscos laborals
Lluís Cuatrecasas

Coordinació de Seminaris i Concursos
Cloe Masotta Lijmaer (Art)
Diego Ramos Carrascosa (Disseny)

Coordinació Ocupabilitat
Carme Porras Aguilera

Coordinació Pràcticum
Montse Soler Casterà

 

3. Consell de Centre

President
Carles Ferrer Panadès

Representants de l’Equip de Direcció
Santi Tomàs Justribó i Elisabet Insenser Brufau

Secretaria
Argiñe Urrutia Gonzalez

Representants de la UAB
Maria Garganté Llanes
Jaume Vidal Oliveras

Representant de l’Ajuntament de Barcelona
Toni Ribes

Representants de l’alumnat
Celia Pinos, Axel Garcia, Laura Capdevila, Lucía Guerrero

Representant del PAS
Gemma Griñó de la Peña

Representants del professorat
Josep Montserrat, Clara Iris Ramos, Maria Zabala, Montse Vendrell, Cloe Masotta

Representant del món laboral
(vacant)

Associació Amics de La Massana
Jesús-Àngel Prieto 

4. Coordinacions d’estudis 

Batxillerat

Coordinació de Batxillerat
Aleix Molet

Cicles Formatius 

Coordinació de CFAGM
Raimon Vallverdú

Coordinació de Pràctiques CFA
Carmen Porras Aguilera

Coordinadors de CFAGS

Gràfica Impresa
Glòria Bonet Batalla

Tècniques Escultòriques
Matilde Grau

Il·lustració
Pep Montserrat Morales

Modelisme Industrial
Candela Reymundo García

Projectes i Direcció d’Obres Decoració
Joaquin Pérez Rodríguez

Joieria Artística
Maria Díez Serrat

Arts Aplicades al Mur
Ariadna Parreu Alberich

Art Tèxtil
Maria José Santamaria

Grau Universitari en Arts i Disseny

Responsable Pedagògic del Grau
Elisabet Insenser Brufau

Responsable Acadèmic del Grau
Antonio Ontañón Peredo

Responsable pedagògic (Pràctiques d’art)
Enric Farrés Duran

Responsable pedagògic (Pràctiques disseny)
Marc Ligos Masafrets

Responsable pedagògic (Recerca)
Daniel Pitarch Fernández

Coordinació 1r curs
Pep Dardanyà Alsina

Coordinació 2n curs
Antonio Ortega López

Coordinació 3r curs i Erasmus
Jordi Canudas Coma

Coordinació 4t curs i TFG
Laia Arqueros Claramunt

Coordinadora d’assignatures (Teòriques)
Sílvia Rosés Castellsaguer

Coordinador d’assignatures (Projectes)
Marcel Pié Barba

Coordinador d’assignatures (Representació i Materials)
Raymond Vayreda Duran

Coordinador d’assignatures (Llenguatges)
Eduardo Valderrey Cuenca

Responsable de Pràctiques externes curriculars
Jordi Encinas Carrasco

Postgrau en Arts Aplicades Contemporànies

Coordinació AAC
Núria Bitria

Formació Massana Permanent

Coordinació de Massana Permanent
Marta Fuertes Torrijo