cíclic

Tres dies de xerrades sobre Comunicació Visual

29−31.1.18
Matí i tarda
Sala d’actes

Un espai on professionals del disseny, la il·lustració i la narrativa gràfica comparteixen la seva experiència amb els alumnes.

Dilluns 29 de gener:
11.00h Flavita Banana, www.flavitabanana.com
12.30h Senyor estudi, www.senyorestudi.com
15.30h Gina Thornstensen, ginathorstensen.com

Dimarts 30 de gener:
11.00h Mikel Jaso, mikeljaso.com
12.30h Miguel Noguera, @MiguelNoguera
15.30h Jordi Cornudella,  www.quadernscrema.com/persona/jordi-cornudella 
17h Juanjo Sáez, @JJSaezDomper

Dimecres 31 de gener:
12.30h Bendita Gloria, www.benditagloria.com
15.30h Cristina Daura, www.behance.net/cristinadaura 
17.00h Enric Aguilera, www.enricaguilera.com